تبلیغات
جهان سینما - بن‌ افلک عنوان بهترین کارگردان را از اتحادیه کارگردانان آمریکا دریافت کرد
حامد سینما

بن‌ افلک عنوان بهترین کارگردان را از اتحادیه کارگردانان آمریکا دریافت کرد

دوشنبه 16 بهمن 1391 02:39 ب.ظ

نویسنده : حامد

زندگی هنری و خانوادگی «بن افلک» (+تصاویر)

بن افلک در رقابت با کارگردانان برجسته آمریکایی عنوان بهترین کارگردان را از آن خود کرد.

به گزارش جهان سینما:در شصت و پنجمین مراسم سالانه اتحادیه کارگردانان آمریکا، بن افلک برای ساخت فیلم ضد ایرانی "آرگو" این عنوان را از آن خودش کرد.

این بازیگر 40 ساله که کارش را با بازیگری شروع کرد و بعد به کارگدانی روی آورد، جایزه اتحادیه کارگردانان آمریکا (DGA) را برای دستاوردهایش در عرصه کارگردانی به دست آورد. با این حال او هنگام دریافت جایزه اش گفت: فکر نمی کنم با این جایزه به یک کارگردان واقعی تبدیل شده باشم، اما می‌توانم امیدوارم باشم که در راه درستی گام برمی‌دارم.

با این حال افلک شانسی برای دریافت جایزه کارگردانی اسکار ندارد چون "آرگو" با وجود این که نامزد دریافت 7 جایزه اسکار شده، در بخش کارگردانی نامزد دریافت این جایزه نیست.

کاترین بیگلو برای "سی دقیقه نیمه شب"، اسپیلبرگ برای "لینکلن"، هوپر برای "بینوایان" و آنگ لی برای "زندگی پای" دیگر نامزدهای دریافت این جایزه بودند.

در این مراسم که به میزبانی کلسی گرامر برگزار شد، جایزه بهترین مجموعه کوتاه تلویزیونی به جی رواچ برای "تغییر بازی" رسید و رایان جانسون برای "برکینگ بد" جایزه مجموعه تلویزیونی درام را گرفت. جایزه مجموعه کمدی هم نصیب لیندا دوهام برای "دختران" شد.

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری مهر

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بن افلک ، آرگو ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 بهمن 1391 02:44 ب.ظ