تبلیغات
جهان سینما - مریل استریپ این بار در نقش یک جادوگر در فیلم «در میان جنگل»
حامد سینما

مریل استریپ این بار در نقش یک جادوگر در فیلم «در میان جنگل»

دوشنبه 16 بهمن 1391 02:33 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ،

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/13/11.13/meryl-streep.jpg

مریل استریپ پذیرفت تا در نقش یک جادوگر در فیلم جدیدی با عنوان "در میان جنگل" بازی کند.

به گزارش جهان سینما:این بازیگر کهنه‌کار که از پاییز وارد گفتگو برای بازی در این نقش شده بود، سرانجام تایید کرد بازی در این نقش را پذیرفته است.

دیوید کرین نیز اعلام کرد دیگر نمی توانست بیش از این منتظر یک تجربه مشترک با استریپ بماند. این دو با هم در دهه 70 در فیلم "پایان خوش" همکاری مشترک داشتند.

او گفت: دیسنی قصد ساختن این فیلم را دارد و من ترتیب این کار را می دهم. مریل استریپ باید جادوگر این فیلم باشد و این اولین همکاری مشترک ما از سال 1977 تا کنون خواهد بود.

راب مارشال کارگردان شیکاگویی نیز در این پروژه حضور خواهد داشت. گزارش‌ها حاکی از این است که کریستین بارانسکی در نقش نامادری، جیمز کوردن در نقش نانوا، آنا کندریک در نقش سیندرلا و پاتریک ویلسون در نقش شاهزاده ظاهر می‌شوند.

این فیلم بر مبنای نسخه موزیکال این قصه پریان ساخته استیون سوندهایم که در برادوی به صحنه رفته بود ساخته می شود.
از حدود یک سال پیش احتمال ساخت این فیلم موزیکال توسط دیسنی مطرح شده بود. نویسنده این اثر جیمز لاپین نیز حضور مریل استریپ در این پروژه را تایید کرد.

اجرای این تئاتر موزیکال که سال 1987 به صحنه رفته بود چند جایزه تونی را برای آن به ارمغان آورده بود. این قصه داستان یک نانوا و همسرش است که در آرزوی این هستند تا بچه‌دار و به یک خانواده تبدیل بشوند و یک جادوگر این خواست آنها را می‌شنود....

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری مهر

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مریل استریپ ، میان جنگل ،
آخرین ویرایش: - -