تبلیغات
جهان سینما - «شارلیز ترون»به بازیگران فیلم پل نامس آندرسن پیوست
حامد سینما

«شارلیز ترون»به بازیگران فیلم پل نامس آندرسن پیوست

سه شنبه 10 بهمن 1391 03:38 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ،

شارلیز ترون بازیگر اسکار گرفته سینما هم به جمع بازیگران «فساد ذاتی» پیوست. پل نامس آندرسن فیلم ساز مستقل سینما، کارگردان این فیلم است. به گزارش جهان سینما: قبل از این رابرت داونی جونیور ـ ابر قهرمان مجموعه فیلم «مرد آهنی / آیرن من» -برای بازی در این فیلم انتخاب شده بود.

پل نامس آندرس گفته فیلم تازه او دارای تعداد زیادی کاراکتر است و وی ،بزودی نام بقیه بازیگران «فساد ذاتی» را اعلام خواهد کرد .

این فیلم ساز مستقل و غیر متعارف سینما، قصد دارد نقش‌های مختلف کار تازه خود را به دست بازیگران سرشناس و شناخته شده سینما بسپارد .

فیلم نامه اقتباسی فیلم را خود پل تامس آندرسن نوشته است . او این فیلم نامه را بر اساس قصه کتابی به همین نام از نامس پینچون نوشته است .

این کتاب سال 2008 منتشر شد و منتقدان ادبی به نویسنده آن ، لقب یک نویسنده تجربی را دادند. قصه این کتاب در دوران پر تنش دهه شصت میلادی اتفاق می‌افتد و از حال و هوایی روانکاروانه برخوردار است .

این قصه ، زندگی لاری داک یک کارآگاه خصوصی و بازرس اداره پلیس را دنبال می‌کند که طرح یک آدم ربایی مرموز را کشف می‌کند.

در جریان این آدم ربایی ،قرار است یک میلیاردر و مالک زمین‌های زراعتی ربوده شود. این کارگاه خصوصی تلاش می‌کند مانع از انجام این آدم ربایی شود.

هنوز معلوم نیست شارلیز ترون در نسخه سینمایی «فساد ذاتی» چه نقشی را بازی خواهد کرد. اما شنیده‌ها حکایت از آن می‌کند که وی در نقش نامزد سابق کاراکتر لاری داک ظاهر خواهد شد .

کاراکتر نامزد سابق لاری داک که فی هیورث نام دارد ،؛ نقش بسیار مهمی در قصه کتاب و ماجراهای هیجان انگیز آن دارد .

کلید فیلم برداری درام روان کاوانه «فساد ذاتی» اواسط فصل تابستان سال جاری میلادی زده می‌شود . قرار است این فیلم برای نمایش عمومی در فصل بهار 2013 آماده شود.

شارلیزترون سال گذشته میلادی دو فیلم پرفروش «سفید برفی و شکارچی» و «پرومتوس» را روی پرده سینمای جهان داشت.

بازی وی در نقش منفی درام دلهره آور و سیاه «سفید برفی و شکارچی» با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شد و بسیاری پیش بینی می‌کردند او برای این فیلم ، نامزد دریافت جایزه اسکار خواهد شد .

این بازیگر آفریقایی تبار حدود یک دهه قبل برای درام اجتماعی و روان کاوانه «هیولا» اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد .


خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: شارلیز ترون ، فساد ذاتی ، پل نامس آندرسن ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 11 بهمن 1391 11:32 ق.ظ