تبلیغات
جهان سینما - فیلم زندگی استیو جابز در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش در آمد
حامد سینما

فیلم زندگی استیو جابز در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش در آمد

سه شنبه 10 بهمن 1391 03:33 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار فیلم های خارجی ،
http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/13/11.07/928088_orig.jpg

فیلم "جابز" با بازی اشتون کوچر در نقش استیو جابز مدیر فقید کمپانی اپل، برای اولین‌بار  در جشنواره فیلم ساندنس در یوتا به نمایش در آمد.

به گزارش جهان سینما: فیلم "جابز" که درباره زندگی استیو جابز است، قرارست 19 آوریل (31 فروردین) در سی و هفتمین سالگرد تاسیس کمپانی اپل اکران عمومی شود.

این در حالی است که یک کلیپ از این فیلم هفته اخیر منتشر شد که کوچر را در نقش جابز و جاش استرن را در نقش استیو ووزنیاک دستیار او نشان می داد.

در این کلیپ این دو در حال بحث درباره سیستم جدیدی هستند که ووزنیاک درست کرده و کوچنر می‌گوید :" این آزادی است! این آزادی برای خلاقیت است، پس برو و این را بساز؛ مثل یک هنرمند، مثل خودت".

در این فیلم لوکاس هاس، متیو موندی و درموت مولورنی هم بازی می‌کنند.

موندی در نقش جان اسکولی رییس قبلی پپسی کولا بازی کرده که جابز او را به عنوان رییس اپل در سال 1983 انتخاب کرد. خود او دو سال بعد جابز را از این شرکت اخراج کرد و با این کار نامش در تاریخ ثبت شد. البته جابز دو سال بعد به شرکت بازگشت و اسکالی تا سال 1993 مدیرعامل اپل ماند.

این فیلم را جاشوا مایکل استرن کارگردانی کرده و فیلمنامه آن را مت وایتلی نوشته است. در این فیلم داستان زندگی استیو جابز از سال  1971 تا 2000 مرور شده است.

استیو جابز اکتبر 2011 در مقابله با بیماری سرطان و در حالی که 56 سال داشت، درگذشت.
خبرگزاری مهر

ویرایش شده در جهان سینمادیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جابز ، اشتون کوچر ، جشنواره فیلم ساندس ،
آخرین ویرایش: - -