تبلیغات
جهان سینما - لئوناردو دی‌کاپریو قصد دارد مدت طولانی از بازیگری کناره گیری کند
حامد سینما

لئوناردو دی‌کاپریو قصد دارد مدت طولانی از بازیگری کناره گیری کند

شنبه 7 بهمن 1391 01:07 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ،
 در صحبت با روزنامه آلمانی "بیلد"، "دی کاپریو" مرد اول فیلم های "اسکورسیزی" و "تارانتینو" درباره این تصمیمش توضیح داد که به طور کلی خسته است.

به گزارش جهان سینما: "لئوناردو دی کاپریو" تمام نیرویش را در فیلم «جانگو رها شده» می گذارد و بازی زیبایی ارائه می دهد اما از سوی کسانی که باید دیده شود، دیده نمی شود و جزو نامزدان اسکار قرار نمی گیرد، خب تمام اینها باعث می شود که او از بازیگری کنار بکشد... حداقل برای مدتی طولانی.

در صحبت با روزنامه آلمانی "بیلد"، "دی کاپریو" مرد اول فیلم های "اسکورسیزی" و "تارانتینو" درباره این تصمیمش توضیح داد که *به طور کلی خسته است*.

"دی کاپریو" می گوید: "کمی خسته شده ام. حالا دوست دارم که یک فاصله طولانی، طولانی از بازیگری بگیرم. من سه فیلم در دو سال گذشته داشته ام و کمی فرسوده شده ام."

او در کارهای بسیار موفق و دوست داشتنی ظاهر شد که برایش حتی نامزدی اسکار را در برنداشت، همچون «رمئو و جولیت»، «خاطرات بسکتبال»، «اگه می تونی منو بگیر»، «دار و دسته نیویورکی»، «جزیره شاتر»، «جاده انقلابی» و «اینسپشن».

اما این همه اش نیست، او سه بار برای فیلم هایی چون «گیلبرت گراپ چی می خورد»، «هوانورد» و «الماس خونین» نامزد جایزه اسکار شد، اما هر سه با لبخند بر روی لبان وی خشکید و جایزه در دستان فرد دیگری قرار گرفت.

"دی کاپریو" در ادامه صحبت هایش، درباره این که بعد از کناره گیری از بازیگری چه کاری خواهد کرد، افزود: "من دوست دارم کمی دنیا را بگردم. سعی کنم دنیا را کمی بهبود بخشم. دوست دارم کارهای خوبی برای محیط اطرافم انجام دهم."

خب شاید "دی کاپریو" را برای مدتی در فیلمی نبینیم، اما هنوز هم فیلم جدیدش «گتسبی بزرگ» را برای اکران 2013 داریم.

 

 

 

 

 

 سینمانگار

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: لئوناردو دی‌کاپریو ، رم ، رم عزیز ،
آخرین ویرایش: - -