تبلیغات
جهان سینما - دی‌کاپریو و برادران وارنر به دنبال ساخت درام علمی و تخیلی «رم، رم عزیز» با داستانی منحصر به فرد!
حامد سینما

دی‌کاپریو و برادران وارنر به دنبال ساخت درام علمی و تخیلی «رم، رم عزیز» با داستانی منحصر به فرد!

چهارشنبه 4 بهمن 1391 06:15 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ،

 کمپانی برادران وارنر و لئوناردو دی‌کاپریو درام علمی ـ تخیلی «رم، رم عزیز» را تهیه می‌کنند که قصه آن درباره سفر در زمان و مکان‌های مختلف است.

به گزارش جهان سینما:برایان میلر نویسنده فیلم‌نامه پر فروش «آپولو 13» برای کار نگارش فیلم‌نامه «رم، رم عزیز» انتخاب شده است.

فیلم‌نامه اولیه و طرح اصلی آن متعلق به یک نویسنده جوان و تازه وارد به نام جیمز اروین است که کمپانی برادران وارنر، تغییرات زیادی در آن به وجود خواهد آورد.

وظیفه انجام این تغییرات را برایان میلر به عهده دارد ،که فیلم‌نامه خود را با نگاهی به قصه جیمز اروین و طرح کلی او می‌نویسد.

اروین قصه خودرا بر اساس یک طرح سه قسمتی نوشت.این قصه اولین بار در یکی از سایت های اینترنتی منتشر شد.

این نویسنده جوان، قصه خود را به دنبال پرسش یکی از بازدیدکنندگان از سایت اینترنتی خود نوشت، پرسش این جوان بازدید کننده این بود: اگر سربازان ارتش آمریکا از زمان حال به دوران گذشته منتقل می‌شدند و از روی اجبار با نیروهای ارتش امپراتوری روم می‌جنگنیدند، چه اتفاقی می افتاد؟!

قصه فیلم‌نامه «رم، رم عزیز» هم در ارتباط با همین موضوع است و سفر سربازان آمریکایی در زمان و رویارویی‌شان با ارتش دوران روم باستان را به نمایش می‌گذارد.

کمپانی برادران وارنر در سال 2011 به دعوت درخواست لیوناردو دی‌کاپریو، امتیاز تولید فیلم‌سینمایی بر اساس قصه ناتمام جیمز اروین را خریداری کرد.

اروین در حالی که دستمزد خود را گرفته بود، بخش پایانی قصه را در اختیار مسئولان کمپانی برادران وارنر قرار داد.

در قصه فیلم‌نامه اروین، داستان حضرت مسیح (ع) هم تعریف می‌شود و حضور آدم‌هایی از زمان حال در روم باستان، مربوط به دوران زندگی حضرت مسیح می‌شود.

تهیه‌کنندگان «رم، رم عزیز» قصد دارند کارگردان آن را پس از آماده شدن فیلم‌نامه برایان میلر انتخاب کنند، تا وی بتواند فیلم‌نامه کامل را مطالعه و درباره آن اظهار نظر کند.

هنوز معلوم نیست دی‌کاپریو -که به احتمال زیاد در تولید «رم، رم عزیز» به عنوان تهیه‌کننده همکاری خواهد کرد- در مقام بازیگر هم با آن همکاری خواهد داشت یا خیر.

این بازیگر هم‌اکنون اکشن دلهره‌آور و جنایتکارانه «جانگوی از بندرسته» را روی پرده سینماها دارد. این فیلم پس از 4هفته اکران عمومی در سینماهای آمریکای شمالی، به فروش138 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.

درام خانوادگی و اجتماعی  او «گتسبی بزرگ» که نسخه دوباره سازی شده یک فیلم‌ ناموفق دهه هفتادی با بازی رابرت ردفورد است، برای تابستان سال جاری میلادی به روی پرده سینماها خواهد رفت.

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: لئوناردو دی‌کاپریو ،
آخرین ویرایش: - -