تبلیغات
جهان سینما - فیلم جدید مارتین اسکورسیزی به روزهای پایانی فیلم برداری خود نزدیک می شود
حامد سینما

فیلم جدید مارتین اسکورسیزی به روزهای پایانی فیلم برداری خود نزدیک می شود

جمعه 15 دی 1391 01:41 ب.ظ

نویسنده : حامد

«گرگ وال استریت»درام اجتماعی جدید مارتین اسکورسیزی، به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. فیلم‌برداری فیلم درشهر نیویورک ادامه دارد.

به گزارش جهان سینمااین درام جنایتکارانه بر اساس قصه کتاب جردن بلفورت به همین نام ساخته می‌شود و حال و هوایی شرح‌حال گونه دارد.

فیلم‌نامه اقتباسی «گرگ وال استریت» را ترنس وینتر نوشته و لیوناردو دی کاپریو در آن در نقش جردن بلفورت دلال منطقه وال استریت بازی می‌کند.

خط اصلی قصه فیلم جدید اسکورسیزی درباره فساد موجود در وال استریت در دهه نود میلادی است و عدم همکاری بلفورست با مسئولان رسمی را، در این رابطه به نمایش می‌گذارد.

این دلال وال استریت که حاضر نشد با نهادهای دولتی همکاری کند و اخبار مربوط به فساد گسترده در وال استریت را به اطلاع آن‌ها برساند،‌به بیست سال زندان محکوم شد.

دی کاپریو قبل از این هم در چند فیلم سینمایی شرح حال گونه،‌در نقش آدم‌های واقعی بازی کرده است. «هوانورد» او که ساخته اسکورسیزی است،‌قبل از این در ایران اکران عمومی شده است.

تهیه کنندگان «گرگ وال استریت» می‌گویند کل کار فیلم‌برداری آن تا دو هفته دیگر به پایان می‌رسد،.هنوز زمانی برای اکران عمومی فیلم، تعیین نشده است.

اما اسکورسیزی گفته است آن را برای نمایش عمومی در فصل پاییز سال جدید میلادی آماده خواهد کرد.

جونا هیل، متیو مکوناهی و ژان دوژاردن(بازیگر فرانسوی که اسکار بهترین بازیگر مرد را برای «هنرمند» گرفت) از دیگر بازیگران فیلم هستند.

اهل فن می‌گویند اسکورسیزی «گرگ وال اسریت» را برای نمایش عمومی در فصل رقابت‌های اسکاری آماده می‌کند،‌تا شانس بیشتری برای نامزد شدن در رشته‌های مختلف اسکار داشته باشد.


دی کاپریو که هم‌اکنون «جانگوی از بندرسته»را با موفقیت روی پرده سینماهای آمریکای شمالی دارد ،هنوز قرار داد بازی در فیلم تازه‌ای را امضا نکرده و فیلم اسکورسیزی تنها فیلمی است که او مشغول کار در آن است.

اسکورسیزی پس از پایان کار فیلم‌برداری «گرگ وال استریت» یکی از دو فیلم «سکوت» یا «سیناترا» را جلوی دوربین خواهد برد.

 

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: گرگ وال استریت ، مارتین اسکور سیزی ، لئوناردو دی کاپریو ،
آخرین ویرایش: - -