تبلیغات
جهان سینما - ادامه مذاکره پنهان والت دیزنی با جی جی آبرامز برای قسمت های آینده «جنگ‌ های ستاره‌ای»
حامد سینما

ادامه مذاکره پنهان والت دیزنی با جی جی آبرامز برای قسمت های آینده «جنگ‌ های ستاره‌ای»

شنبه 9 دی 1391 06:34 ب.ظ

نویسنده : حامد

جی‌جی آبرامز که این روزها مشغول کارگردانی قسمت دوم «سفرهای ستاره‌ای» است، تصدیق کرد که برای کارگردانی قسمت جدید «جنگ‌های ستاره‌ای» دعوت به کار شده است.

به گزارش جهان سینما: این فیلم‌ساز در حال حاضر مشغول مذاکره با کمپانی والت‌دیزنی است و می‌گوید این مذاکرات به تازگی شروع شده است.

با این حال، جی‌جی آبرامز گفته است بعید می‌داند مذاکرات او با تهیه‌کنندگان «جنگ‌های ستاره‌ای» به نتیجه مثبتی برسد.

به گفته او: من یکی از طرفداران پر و پا قرص مجموعه فیلم «جنگ‌های ستارهای» هستم و دوست دارم همچنان به صورت طرفدار آن باقی بمانم.

به همین دلیل، وی بعید می‌داند امر کارگردانی قسمت اول سه گانه «جنگ‌های ستاره‌ای» (که هفتمین قسمت آن می‌شود) را قبول کند.

این در حالی است که منابع نزدیک به کمپانی والت دیزنی می‌گویند مسئولان آن، علاقمند هستند آبرامز قسمت هفتم فیلم را برای آنها کارگردانی کند.

مسئولان کمپانی والت دیزنی از نوع کار این فیلم‌ساز در مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌‌ای» ( که توسط کمپانی پارامونت تولید می‌شود) بسیار راضی هستند و عقیده دارند او می‌تواند مجموعه فیلم آنها را نیز وارد یک مرحله تازه کند.

جی‌جی آبرامز چند روز قبل هم در گفت‌وگویی اعلام کرده بود خودش را نسبت به مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌ای» کاملاً متعهد می‌داند.

اهل فن می‌گویند مذاکرات بین این فیلم‌ساز و کمپانی والت دیزنی، پیچیده و سخت خواهد بود و نباید انتظار آن را داشت که سریعا به یک نتیجه و راه‌حل برسند.

چند ماه قبل، جرج لوکاس شرکت فیلم‌سازی خود را به مبلغ 4 میلیارد دلار به کمپانی والت دیزنی فروخت و در همان زمان گفت سه‌گانه تازه‌ای از مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» توسط این کمپانی تهیه و تولید خواهد شد.

از آن زمان، بحث انتخاب کارگردان قسمت اول این سه‌گانه به صورت بحث اصلی رسانه‌های گروهی در آمد و نام‌های زیادی در این رابطه مطرح شد.

سه‌گانه اول فیلم در دهه هفتاد و اوایل هشتاد میلادی ساخته شد. جرج لوکاس سه‌گانه دوم اکشن علمی تخیلی خود را طی پانزده سال اخیر تولید کرد.

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جی جی آبرامز ، جنگ های ستاره ای ،
آخرین ویرایش: شنبه 9 دی 1391 06:40 ب.ظ