تبلیغات
جهان سینما - شخصیت منفی «تغییر شکل دهندگان ۴» پیدا شد
حامد سینما

شخصیت منفی «تغییر شکل دهندگان ۴» پیدا شد

سه شنبه 5 دی 1391 09:21 ب.ظ

نویسنده : حامد

قسمت چهارم مجموعه فیلم علمی تخیلی و ماجراجویانه «تغییر شکل دهندگان»، شخصیت منفی و شرور قصه خود را پیدا کرد.

 به گزارش جهان سینما: مایکل بی‌ کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم، با اعلام این نکته که فیلم‌نامه آن در حال نگارش است، کاراکتر خبیث قصه را معرفی کرد.

به گفته مایکل بی: «شخصیت خبیث قصه قسمت چهارم یونیکورن است، که کارکترهای مثبت قصه باید با او مبارزه سرنوشت‌ساز و سختی را در پیش بگیرند.»

این فیلم‌ ساز همچنین گفت قصه‌هایی که به نام فیلم‌نامه «تغییر شل دهندگان 4 »در این جا و آن آن‌جا منتشر می‌شود، ارتباطی به فیلم‌نامه فیلم او ندارد.

او می‌گوید: «برخی از سایت‌های اینترنتی گفته‌اند مدارکی پیدا کرده‌اند که در ارتباط با فیلم‌نامه فیلم است و حتی صحبت از کشف 120 صفحه از فیلم‌نامه را کرده‌اند.»

مایکل‌بی با بی‌اساس بودن این ادعا می‌گوید فقط دو نفر (خود او و ارهن کروکر) فیلم‌نامه کامل نشده و ناتمام فیلم را در اختیار دارند.

در عین حال، این فیلم‌ساز با لبخند به این نکته اشاره می‌کند که فیلم‌نامه‌ای هم که در دست آنهاست، فقط 70 صفحه است!

مایکل‌بی قبل از این اعلام کرده بود قصه چهارمین قسمت «تغییر شکل دهندگان»، 4 سال پس از پایان ماجراهای قصه قسمت سوم رخ می‌دهد.

این قصه، با شروع یک بحران بین‌المللی آغاز می‌شود که طی آن یک سری توپ و گلوله‌های گرد از سمت فضا به طرف زمین فرود می‌آیند.

بزودی معلوم می‌شود اینها بخشی از یک سفینه بزرگ فضایی هستند که تحت هدایت یونیکورن، به سمت زمین آمده و قصه حمله به آن را دارند.

در شرایطی که روبات‌های مثبت فضایی قصد مقابله با حمله یونیکورن را دارند،یونیکورن به یک پایگاه نظامی مهم در زمین حمله و جنگ خود علیه نسل بشر را آغاز می‌کند.

کاراکتر یونیکورن اولین بار در فیلم انیمیشن سال 1986 «تغییر شکل‌دهندگان: فیلم سینمایی»به تماشاگران سینما معرفی شد.

او یک تغییر شکل دهنده (ترانسفورمر) بود که می‌توانست تبدیل به یک سیاره مکانیکی شود.

مایکل‌بی چند هفته قبل اعلام کرد مارک والبرگ نقش اصلی قسمت چهارم این مجموعه پرفروش او را بازی خواهد کرد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «تغییر شکل دهندگان 4» تعیین نشده، ولی کمپانی پارامونت آن را برای نمایش عمومی در بیست و نهم ژوئن سال 2014 آماده خواهد کرد.

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تغیر شکل دهندگان 4 ،
آخرین ویرایش: - -