تبلیغات
جهان سینما - جکی‌ جان پیشنهاد بازی در فیلم «ساعت شلوغی ۴» را رد کرد
حامد سینما

جکی‌ جان پیشنهاد بازی در فیلم «ساعت شلوغی ۴» را رد کرد

سه شنبه 5 دی 1391 10:16 ب.ظ

نویسنده : حامد

جکی‌جان می‌گوید علاقه زیادی برای بازی در قسمت چهارم مجموعه فیلم اکشن ماجراجویانه و پر فروش «ساعت شلوغی» خود ندارد. اظهارات او باعث تعجب رسانه‌ها شده است.

به گزارش جهان سینما:  این بازیگر در یک گفت‌و‌گوی تازه ضمن صحبت درباره کارهای جدید خود از سطحی بودن فیلم‌نامه قسمت جدید فیلم گفته است.

به گفته این بازیگر رزمی کار آسیایی: «فیلم‌نامه چهارمین قسمت فیلم مدتی قبل آماده شد و کریس تاکر هم بازی‌ام در «ساعت شلوغی»، آن را خوانده است.»

جکی‌جان در ادامه صحبت خود، به این نکته اشاره کرده که هم‌‌بازی سیاه پوست و کمدین او، فیلم‌نامه این قسمت را نپسندیده و گفته دارای اشکالات زیادی است.

جکی‌جان می‌گوید: «به کریس تاکر گفتم فیلم‌نامه را وقتی بازنویسی شد بخوان و اگر خوب بود ،به من هم بگو! در صورتی بازی در فیلم را قبول می‌کنم که تاکر آن را تائید و بازی در آن را بپذیرد.»

با این حال، جکی‌جان اضافه می‌کند دلیلی برای تولید قسمت بعدی این مجموعه فیلم نیست و می‌گوید: «در کل، اعتقادم بر این است که سه فیلم سینمایی برای یک مجموعه فیلم کافی است و پایان خوبی را برای آن رقم می‌زند. به همین دلیل، فکر می کنم اگر قسمت چهارم آن ساخته نشود، بهتر است.»

در همین رابطه،وی به تهیه‌کنندگان «ساعت شلوغی» پیشنهاد کرده که یک قصه جدید را با حضور بازیگران جدید، جایگزین این مجموعه فیلم پرفروش یک دهه اخیر دنیای سینما کند.

اولین قسمت «ساعت شلوغی»در سال 1998 به روی پرده سینماها رفت. این کمدی اکشن فروشی 245 میلیون دلاری در سینماهای کشورهای مختلف جهان داشت.

موفقیت‌ مالی این فیلم، تهیه‌کنندگانش را متقاعد کرد قسمت‌های بعدی آن را هم تولید کنند. دو قسمت دوم و سوم این فیلم سال‌های 2001 و 2007 اکران عمومی شدند.

قصه فیلم درباره همکاری یک پلیس بی‌دست و پای آمریکایی با یک پلیس رزمی کار آسیایی است که به مقابله با شخصیت‌های خبیث و منفی قصه می‌پردازند.

جکی‌جان در شرایطی بحث عدم همکاری با قسمت چهارم «ساعت شلوغی »را مطرح می‌کند که چند روز قبل خبر از همکاری‌اش با قسمت سوم اکشن ماجراجویانه و دلهره‌آور «بی مصرف‌ها» را داد.

او قرار است یکی از نقش‌های مهم قصه فیلم را -که حضور پر رنگی در ماجراها و حوادث آن دارد- بازی کند.

این بازیگر هم‌اکنون فیلم اکشن ماجراجویانه «زودیاک چینی»را آماده نمایش دارد، که خودش آن را کارگردانی کرده است.

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جکی چان ، ساعلت شلوغی 4 ،
آخرین ویرایش: - -