تبلیغات
جهان سینما - ایفای نقش جانی دپ در فیلم «برتری» با امضای قرار داد قطعی شد + خلاصه داستان
حامد سینما

ایفای نقش جانی دپ در فیلم «برتری» با امضای قرار داد قطعی شد + خلاصه داستان

دوشنبه 4 دی 1391 03:25 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ،

 

با آشکار شدن خط اصلی قصه فیلم علمی تخیلی«برتری»، مشخص شد که جانی‌دپ در آن در نقشن یک نابغه امور کامپیوتری بازی خواهد کرد.

به گزارش جهان سینما :رسانه‌های گروهی ماه گذشته اعلام کرده بودند جانی دپ قرارداد بازی در نقش اصلی این فیلم را امضا کرده است.

اما در آن زمان، تهیه کنندگان آن اطلاعات زیادی درباره این فیلم منتشر نکردند و فقط گفته شد والی پفیستر امر کارگردانی آن را به عهده دارد.

او با این فیلم اولین کار سینمایی خود را در مقام کارگردان ارائه می‌دهد. پفیستو مدیر فیلم‌برداری یک سری فیلم موفق (و از جمله«شوالیه تاریکی برمی‌خیرد» )بوده است.

حالا، تهیه کنندگان اکشن دلهره‌آور «برتری» خط اصلی قصه آن را در اختیار رسانه‌های گروهی گذاشته‌اند. شخصیت اصلی قصه فیلم ویل نام دارد.

ویل (با بازی جانی‌دپ) یک دانشمند کنجکاو است که در جریان یک تحقیق علمی، دانسته های مغزی خود را داخل یک کامپیوتر پیشرفته آپلود می‌کند.

او با این کار، تلاش می‌کند اولین ماشینی را خلق کند که می‌تواند به صورت مستقل فکر و عمل کند.

آندرو آ کوسوه تهیه کننده فیلم می‌گوید: «واقعیت این است که جانی‌دپ در این فیلم، در قالب یک شخصیت تازه ظاهر خواهد شد.»

کاراکتر ویل در قصه فیلم، با همراهی همسرش اولین در تلاش است تا اولین کامپیوتر علمی تاریخ بشر را خلق کند و کاراکتر اولین، نقش مهمی در قصه فیلم دارد.

زمانی که تروریست‌ها ویل را ترور می‌کنند، این همسر او اولین است که باید فعالیت ویل را دنبال کند و به یک سرانجام خوب برساند.

در همین حال، اقدامات او برای تکمیل پروژه ویل باعث می‌شود تا بتواند جان همسر خود را از مرگ حتمی (که دچار فلج مغزی شده)نجات دهد.

کریستوفر نولان کارگردان «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» به عنوان مشاور کارگردان و مدیر تولید با فیلم اول مدیر فیلم‌برداری خود پفیستر همکاری می‌کند.

هنوز بقیه بازیگران فیلم انتخاب نشده‌اند و زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری آن اعلام نشده است. اما قرار است این اکشن دلهره‌آور علمی تخیلی برای تابستان سال 2014 آماده نمایش شود.

فیلم‌نامه اصیل «برتری» را جک پالگن نوشته است و گفته می‌شود حال و هوای آن شباهت زیادی به فیلم‌های «سرآغاز» و «بی‌خوابی» کریستوفر نولان دارد.

 

 

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جانی دپ ، برتری ،
آخرین ویرایش: - -