تبلیغات
جهان سینما - خداحافظی بروس ویلیس با کاراکتر اصلی فیلم جان سخت / بازیگر جدید کیست؟
حامد سینما

خداحافظی بروس ویلیس با کاراکتر اصلی فیلم جان سخت / بازیگر جدید کیست؟

پنجشنبه 30 آذر 1391 02:10 ب.ظ

نویسنده : حامد

                     

تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «جان سخت» اعلام کردند پنجمین قسمت این مجموعه فیلم، آخرین قسمت آن است که بروس ویلیس در نقش اصلی آن ظاهر می‌شود.

 

به گزارش جهان سینما:  «روزی خوب برای جان سخت» در کنار حضور بروس ویلیس در نقش اصلی، جی کارتنی را در نقش پسر جوان او دارد.

مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه‌کننده این اکشن دلهره‌آور ماجراجویانه هستند، می‌گویند بروس 57بلیس برای حضور در نقش اصلی یک فیلم پر سر و صدا هم چون «جان سخت» پیداست.

24 سال قبل که اولین قسمت این مجموعه فیلم ساخته شد، بروس ویلبیس فقط 33 سال داشت و یکی از چهره‌های مطرح ژانر سینمای اکشن بود.

اما در حال حاضر، این بازیگر هم یک بازیگر پیر (با 57 سال سن) است و هم موقعیت ممتاز سه دهه قبل خود را ندارد.

کمپانی فوکس قرن بیستم بر این باور است که با جایگزین کردن جی کارتنی به جای بروس ویلیس در نقش اصلی مجموعه فیلم «جان سخت» ،می‌تواند دست به احیای آن بزند و آن را تبدیل به یکی از پر فروش‌ترین فیلم‌های سده جدید کند.

شنیده‌ها حکایت از آن می‌کنند که بروس وبلیس هم با تصمیم مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم موافق است و مشکلی با خداحافظی با کاراکتر جان مکل کلین و «جان سخت»ندارد.

وبلیس با بازی در نقش این کاراکتر در دهه هشتاد میلادی در کنار سیلوستر استالونه و آرنولد شوارزنگر تبدیل به یکی از سه قهرمان اکشن مطرح دنیای سینما شد.

گذر زمان تاثیر خود را بر روی هر سه بازیگر گذاشت و در حال حاضر، هیج یک از آن‌ها موقعیت ممتاز سه دهه قبل خود را ندارند.

فیلم‌های «ترمیناتور» و «راکی» هم که به صورت یک مجموعه فیلم موفق به یاری آرنولد و استالونه آمدند، در حال حاضر وضعیتی مثل زمان تولید قسمت اول خود را ندارند.

بروس ویلبس که در یک دهه گذشته هیج فیلم موفقی روی پرده سینماها نداشت، در چند سال گذشته اکشن دلهره‌آور «سرخ» و قسمت چهارم «جان سخت» را با فروش خوب روی پرده سینماها داشت.

چهارمین قسمت «جان سخت» در سال 2007 در حالی ساخته شد که دوازده سال از سال آخرین قسمت این مجموعه فیلم در سال 1995 می‌گذشت.

قسمت دوم فیلم هم در سال 1990 به روی پرده سینماها رفت.

«روزی خوب برای جان سخت» برای چهاردهم فوریه 2013 اکران عمومی می‌شود .این فیلم را جان مور کارگردانی کرده است.

در قصه فیلم مک مک کلین (پسر جوان جان مک کلین افسر جان سخت و سمج اداره پلیس)به تماشاگران سینما معرفی می‌شود. او پدر خود را تا شهر مسکو همراهی می‌کند،تا در جریان یک ماجراجویی هیجان‌انگیز به مبارزه با کاراکترهای منفی قصه بروند.

 

 

خبر گزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بروس ویلیس ، جان سخت 5 ،
آخرین ویرایش: - -