تبلیغات
جهان سینما - صحبت هایی در رابطه با حضور جکی چان در قسمت سوم فیلم بی مصرف ها
حامد سینما

صحبت هایی در رابطه با حضور جکی چان در قسمت سوم فیلم بی مصرف ها

پنجشنبه 30 آذر 1391 02:05 ب.ظ

نویسنده : حامد

                                                              

جکی چان اعلام دعوت تهیه‌کنندگان قسمت سوم اکشن ماجراجویانه و دلهره‌آور «بی‌مصرف‌ها» را با شرایط خاصی قبول کرد و در این فیلم در یکی از نقش های اصلی‌ بازی می‌کند.

 

به گزارش جهان سینما: این بازیگر رزمی‌کار هنگ کنگی در حالی به این پروژه می‌پیوندد که قبل از او جت لی هم وطن او در یکی از نقش‌های مهم قسمت‌های قبلی «بی‌مصرف‌ها» بازی کرده است.

خبر حضور جکی چان در «بی‌مصرف‌ها» در شرایطی اعلام می‌شود که تا قبل از این، هیچ حرف و حدیثی درباره حضور احتمالی وی در این فیلم در میان نبود.

رسانه‌های گروهی در دو ماه اخیر، خبرهای مبنی بر حضور نیکلاس کیج، هریسون فورد و وزلی اسنایپس در این فیلم منتشر کرده بودند.

سیلوستر استالونه خالق اصلی «بی‌مصرف‌ها» و بازیگر اصلی آن، ماه نوامبر خبر حضور نیکلاس کیج در قسمت سوم فیلم را تائید کرد ،ولی هیچ حرفی درباره حکی چان نزد.

تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «بی‌مصرف‌ها» هنوز در ارتباط با حضور جکی چان در قسمت سوم آن صحبتی نکرده‌اند .ولی خود بازیگر در گفت‌وگویی گفت یکی از نقش‌های مهم آن را بازی خواهد کرد.

به گفته او: « استالونه برای بازی در قسمت دوم فیلم، مرا دعوت به همکاری کرد. اما در آن زمان به سختی درگیر کار بر روی «زودیاک چینی» بودم و نتوانستم با او در اکشن ماجراجویانه‌اش همکاری کنم. اما او دوباره برای قسمت سوم فیلم با من تماس گرفت و دعوتش را تکرار کرد. بازی در فیلم را به این شرط قبول کردم که نقش مهمی در آن داشته باشم. به صراحت به سیلوستر گفتم یک نقش چند دقیقه‌ای نمی‌خواهم که در چند صحنه ظاهر شوم و بعد به دنبال کارم بروم!»

شنیده‌ها حکایت از آن می‌کند که استالونه با درخواست جکی چان موافقت کرده و فیلم‌نامه «بی‌مصرف‌ها3» را به همین دلیل دوباره نویسی کرده است.

در دوباره‌نویسی فیلم‌نامه، نقشی که جکی چان باید بازی کند ،افزایش یافته و تبدیل به یکی از سه کاراکتر اصلی قصه شده است.

اما هنوز معلوم نیست نقشی که این بازیگر رزمی‌کار آسیایی باید در قسمت تازه «بی‌مصرف‌ها» بازی کند، چه نوع نقش و کاراکتری است.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «بی‌مصرف‌ها3» اعلام نشده است و تاریخ اکران عمومی آن هم مشخص نیست.

جیسن استاتام، آرنولد شوارزنگر و بروس ویلیس هم در این قسمت از فیلم، نقش‌های قسمت‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد.

 

خبر گزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جکی چان ، بی مصرف ها ،
آخرین ویرایش: - -