تبلیغات
جهان سینما - فیلم ساز صاحب نام فرانسوی به دنبال رابرت دنیرو در نقش اصلی فیلم خود + خلاصه داستان
حامد سینما

فیلم ساز صاحب نام فرانسوی به دنبال رابرت دنیرو در نقش اصلی فیلم خود + خلاصه داستان

پنجشنبه 30 آذر 1391 01:45 ب.ظ

نویسنده : حامد

                                                           

الیور مگاتون فیلم ساز سرشناس سینمای فرانسه برای فیلم جدید خود «گرفتن گوتام»که به زبان انگلیسی ساخته می شود ، رابرت دنیرو را برای یکی از نقش های اصلی می خواهد .

به گزارش جهان سینما: فیلم نامه این درام پرتنش اجتماعی و پلیسی را بر اساس یک سری اتفاقات واقعی نوشته ، که در شهر نیویورک رخ داده است .

شرکت مستقل فیلم سازی لاینزگیت که سبک کار مگاتون را در «ربوده شده 2 »پسندیده ، وی را برای کارگردانی «گرفتن گوتام »دعوت به همکاری کرد .

مگاتون هم طی چند سال گذشته به دنبال فیلمی برای همکاری مشترک با رابرت دنیرو می گشت ، احساس می کند «گرفتن گاتام »همان پروژه مورد نظر است .

قصه این فیلم (با هزینه 60 میلیون دلاری خود )در شهر نیویورک و اطراف آن می گذرد و قرار است کلید فیلم برداری آن ماه مارس 2013 زده شود .

این قصه درباره یک گردان مخفی از افراد اداره پلیس شهر نیویورک است که به دنبال یک سلسله سرقت های مسلحانه و خشونت بار در سطح این شهر ، خلق شدند .

پس از انجام چند ماموریت موفق که با خشونت و مرگ و میر همراه است ، هویت و موجودیت این گردان مخفی کشف و در سطح عمومی اعلام می شود .

اعضای این گردان مخفی برای تبرئه خود و پاک کردن نامشان از خشونت های صورت گرفته ، مجبور می شوند مخفی تر از گذشته به فعالیت خود ادامه دهند و یک سری کارهای جدید انجام دهند .

تا قبل از این قرار بود نیکلای فرگلسیک این فیلم را کارگردانی کند . او به دلیل اختلاف عقیده با تهیه کنندگان «گرفتن گاتام »، از این پروژه کناره گرفت .

هنوز معلوم نیست مگاتون چه نقشی را برای رابرت دنیرو در نظر گرفته و آیا این بازیگر نیویورکی ، بازی در این فیلم را قبول خواهد کرد یا نه . دنیرو در بین فیلم سازان فرانسوی محبوبیت زیادی دارد و تا به حال در چند فیلم فرانسوی زبان ، بازی هم کرده است .

وی این روزها مشغول بازی در اکشن کمدی و جنایتکارانه « آخرین وگاس » است ، که در آن با مایکل داگلاس هم بازی شده است .

این بازیگر که قرارداد بازی در سه فیلم جدید را در سال 2013 در دست دارد ، برای سال جدید میلادی حداقل چهار فیلم سینمایی تازه را آماده نمایش عمومی می کند .

اولین آنها یک کمدی خانوادگی به نام «عروسی پر ریخت و پاش» است که توسط جاستین زاکام کارگردانی شده و او در آن با دایان کیتن هم بازی است .

دنیرو ماه قبل جلوی دوربین کمدی اکشن ماجراجویانه و جنایتکارانه «مالاویتا» بود. این فیلم برای نمایش عمومی در فصل پاییز سال آینده میلادی آماده می شود .

 

 

خبرگزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -