تبلیغات
جهان سینما - تاریخ اکران دقیق نسخه جدید فیلم «چهار شگفت انگیز» اعلام شد
حامد سینما

تاریخ اکران دقیق نسخه جدید فیلم «چهار شگفت انگیز» اعلام شد

شنبه 25 آذر 1391 02:19 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار فیلم های خارجی ،

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/12/9.22/13910921000520_photoa.jpg

نسخه جدید احیا شده مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «چهار شگفت‌انگیز» برای نمایش عمومی در ماه مارس سال 2015 آماده می‌شود.

به گزارش جهان سینما: شرکت فیلم‌سازی مارول نسخه تازه این مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه را با همکاری کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه می‌کند.

قبل از این، تهیه کنندگان «چهار شگفت‌انگیز» جدید گفته بودند احتمال دارد آن را برای نمایش عمومی در سال آینده میلادی آماده کنند.

اما حالا خبر می‌رسد، آنها قصد دارند وقت بیشتری را به این فیلم اختصاص دهند و فیلم‌نامه قوی‌تری را برای ساخت فیلم مورد استفاده قرار دهند.

با انتخاب تاریخ ششم مارس سال 2015، فصل تابستان سینمای آمریکا در این سال با نسخه بازسازی شده «چهار شگفت‌انگیز» شروع می‌شود.

جاش ترانک که مدتی قبل اکشن علمی تخیلی و پررمز و راز «وقایع‌نگاری» را با موفقیت روی پرده سینماها داشت، کارگردانی نسخه جدید «چهار شگفت‌انگیز» را به عهده دارد.

شرکت مارول و کمپانی فوکس قرن بیستم، هم اکنون در حال انتخاب چهار بازیگر اصلی قصه این نسخه جدید هستند و هنوز، هیچ یک از آنها را انتخاب نکرده‌اند.

قرار است این بازیگران تا حدود دو ماه دیگر انتخاب و به رسانه‌های گروهی معرفی شوند. تهیه کنندگان فیلم گفته‌اند هیچ یک از چهار بازیگر قسمت‌های قبلی «چهار شگفت‌انگیز» در نسخه احیا شده آن بازی نخواهند داشت.

نقنش چهار ابرقهرمان دو قسمت قبلی فیلم را کریس ایوانز، یان گرافود، مایکل چیکلیس و جسیکا آلبا بازی کردند. تیم استوری هر دو قسمت فیلم را کارگردانی کرد.

کمپانی فوکس قرن بیستم می‌گوید علت انتخاب ماه مارس 2015 برای اکران عمومی فیلم این است، که رقیبی جدی در جدول گیشه نمایش سینماها ندارد.

«چهار شگفت‌انگیز» که براساس یک قصه مصور شرکت انتشاراتی مارول به همین نام ساخته شد، داستان سه مرد و یک زن را تعریف می‌کند که براساس اشتباهی که در یک آزمایش علمی پدید می‌آید، قدرت‌های ویژه‌ای کسب کرده و تبدیل به ابرقهرمان می‌شوند.

قسمت اول فیلم در سال 2005 موفق به فروشی 330 میلیون دلاری در سینماهای سراسر جهان شد و راه را برای تولید دومین قسمت آن فراهم کرد.

اما قسمت دوم فیلم نتوانست موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان کسب کند و همین نکته، تولید قسمت‌های بعدی آن را به حالت تعلیق درآورد.

دو قسمت اول و دوم «چهار شگفت‌انگیز»، قبل از این چند بار از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده‌اند.

خبر گزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -