تبلیغات
جهان سینما - مورگان فریمن بازیگر فیلم «آخرین شوالیه» می شود
حامد سینما

مورگان فریمن بازیگر فیلم «آخرین شوالیه» می شود

شنبه 25 آذر 1391 02:17 ب.ظ

نویسنده : حامد
ارسال شده در: اخبار بازیگران هالیوود ، اخبار فیلم های خارجی ،

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/12/9.22/13910922000104_photoa.jpg

مورگان فریمن بازیگر سیاه‌پوست سینما در اکنش ماجراجویانه «آخرین شوالیه‌ها» بازی می‌کند. کلایو اوئن همبازی او در این فیلم است.

به گزارش جهان سینما: کارگردانی این فیلم را کازوآکی کریا فیلم‌ساز اهل ژاپن انجام خواهد داد. فیلم‌نامه فیلم را مایکل کونیووس نوشته است.

قصه این اکشن ماجراجویانه درباره گروهی از سلحشورانی سنتی است که به دنبال انتقام گرفتن از کسانی هستند که استاد مورد علاقه‌شان را به قتل رسانده‌اند.

قاتلان این استاد محبوب، گروهی از رزمندگان ماهری هستند که به دستور امپراتور فاسد کشور، دست به اقدام غیرقانونی خود زده‌اند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی لوکا اینترتینمنت تهیه کننده ‌این فیلم 45 میلیون دلاری است. کلید فیلم‌برداری «آخرین شوالیه» همین روزها زده می‌شود.

سازندگان این درام اکشن تاریخی، به دلیل حال و هوای قدیمی آن لوکیشن‌های مختلف کشور اروپای شرقی چک را برای فیلم‌برداری انتخاب کرده‌اند.

مورگان فریمن و کلایو اوئن در قصه فیلم، در نقش دو تن از شاگردان محبوب استاد متوفی بازی خواهند کرد.

فریمن که تابستان امسال «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» را روی پرده سینماها داشت، از بازی در فیلمی که قصه‌اش در ارتباط با سلحشوران افسانه‌ای کلاسیک است، اظهار خشنودی می‌کند.

به گفته او: «همیشه می‌خواستم با پروژه‌ای همکاری کنم که سلحشوران قدیمی با آن رداهای بلند، قهرمانان اصلی آن هستند. فیلم‌نامه فیلم قصه‌ای قوی دارد و مطمئن هستم که فیلم خوبی از کار درخواهد آمد.»

کلایو اوئن بازیگر اسکاتلندی‌تبار سینما هم از هم بازی شدن با بازیگری قدیمی هم چون مورگان فریمن ابراز خرسندی می‌کند و می‌گوید این فیلم با حضور این بازیگر، برای وی مثل یک کلاس درس است.

تهیه کنندگان «آخرین شوالیه‌ها»، هنوز اسامی بقیه بازیگران فیلم را اعلام نکرده‌اند. رسانه‌های گروهی می‌نویسند بعید می‌دانند بازیگر سرشناس دیگری هم در این فیلم بازی کند.

مورگان فریمن در دهه هشتاد میلادی با بازی در مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «اسلحه مرگبار» به صورت یک چهره مطرح سینما در آمد.

 

خبر گزاری فارس

ویرایش شده در جهان سینما
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مورگان فریمن ، آخرین شوالیه ،
آخرین ویرایش: - -